Vítajte na stránkach firmy Astone, s.r.o.

 Vzhľadom k tomu, že sa naše obchodné aktivity stretávajú na spoločnom trhu, teda v oblasti vytvárania životného prostredia - osobitného, prestížneho, ako aj veľmi funkčného, radi by sme Vám predstavili našu spoločnosť a ponúkli možnú spoluprácu.
   

Firma Astone, s.r.o. sa na slovenskom trhu zaoberá dovozom mramorových a žulových konglomerátov, ako aj prírodných kameňov z Talianska.

 

Konglomerát je produkt, vyrobený zo selektívnej drte prírodného kameňa, tvorí 95% hmoty, spojený polyesterovou živicou o vysokej odolnosti.

Takto vyhotovený výrobok má technické parametre podobné, a vo väčšine prípadov lepší, ako pôvodný prírodný kameň, pričom má výhodu jeho priemyselná výroba, ktorá je spojená s konštantnou kvalitou a farbou.

O estetických hodnotách, kvalite a populárnosti týchto materiálov / konkrétne od firmy QUARELLA, ktorá je naším najsilnejším obchodným partnerom, pôsobí na svetových trhoch už 30 rokov a jej produkt je zárukou najvyššej kvality / svedčí realizácia obchodných centier, letísk, nemocníc, škôl, bánk, hotelov, staníc metra, ale aj súkromných obytných objektov po celom svete.
Ponúkame materiály vhodné na pokládku malých i veľkých plôch horizontálnych i vertikálnych, vnútorných i vonkajších, i takých, ktoré sú vystavené veľkej námahe a silným klimatickým vplyvom. Paleta farieb je veľmi široká. Všetky materiály zodpovedajú platným europskym normám.

Jedná sa o:
  •  obkladačky a dlažby v rozmeroch 30x30x1.2 60x60x1.2, 40x40x1.2, 60x30x1.2
  •  dosky o rozmeroch 306x123 hrúbky 2 a 3 cm,
  •  schody,
  •  umývadlové a kuchynské dosky,
  •  parapetné dosky,
  •  barové pulty, konferenčné stolíky, jedálenské stoly,
  •  krbové obklady a pod.


QUARELLA je svetová špička v obore kompozitného materiálu vo viac než 80 krajinách sveta